Herní řád

Herní řád volné spotřebitelské soutěže „ZF na MS v hokeji“

 

Informace o soutěži:

Na oficiální facebookové (https://www.facebook.com/ZFJablonec/) a instagramové (https://www.instagram.com/vyrabimebrzdy/) stránce společnosti ZF Jablonec nad Nisou (právní identita společnosti: TRW Automotive Czech s.r.o.) bude v termínu od 11.3. do 15.4. 2019 realizována hra s názvem „ZF na MS v hokeji“, dále vedena jen jako „hra“.

Popis výhry:

Hraje se o 5 balíčků, které zahrnují 2 vstupenky na zápasy Norsko – Česko, Lotyšsko – Rakousko a Švýcarsko – Itálie na IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 na Slovensku a bonusovou kreditní kartu nabitou na částku 2.000 Kč.

Zápasy se konají 11. května 2019 v Bratislavě, na zimním stadionu Ondreje Nepely.

Podmínky účasti:

Hry se může zúčastnit každý, kdo splní zadání uvedené v soutěžních příspěvcích na facebookové či instagramové stránce společnosti TRW Automotive Czech s.r.o. Pokud soutěžící soutěží na Facebooku, musí být fanouškem stránky (@ZFjablonec), podmínkou je taktéž sdílení soutěžního příspěvku a kliknutí na „To se mi líbí“ (like) u příspěvku. Pokud soutěžící soutěží na Instagramu, musí sledovat cílovou stránku (@vyrabimebrzdy), podmínkou je taktéž sdílení soutěžního příspěvku do svého příběhu a kliknutí na „To se mi líbí“ (like) u příspěvku.

Účastníci jsou s pravidly a podmínkami hry seznámeni a svou účastí ve hře se zavazují k jejich dodržování.

Hra je realizována v termínu od 11. 3. 2019 do 15. 4. 2019. Soutěžící, kteří se zúčastní soutěže mimo tento termín, budou ze hry vyloučeni.

Systém hry:

O balíčky (vstupenka + kreditní karta) se hraje v pěti na sobě nezávislých kolech. Ke každému kolu se váže jiný úkol, naopak podmínky pro účast jsou totožné v každém kole.

Výherní mechanismus:

Příslušnou výhru získá ten účastník, jehož příspěvek bude dle nezávislé poroty složené z managementu společnosti TRW Automotive Czech s.r.o. (která je tímto ze soutěže vyloučena) vyhodnocen jako nejlepší. Zároveň musí splnit všechny podmínky účasti ve hře.

Nejpozději 20 dnů po zveřejnění soutěžního příspěvku bude na sociálních sítích společnosti uveřejněn výherní příspěvek s jménem výherce. Po výherci požadujeme zaslání fotografie, ve které bude tento výherní příspěvek se jménem viditelný vedle samotné osoby výherce, viz tato ukázka .

Ochrana osobních údajů:

Pro možnost kontaktování a zaslání případné výhry, souhlasí účastníci hry se zpracováním svých osobních údajů společností TRW Automotive Czech s.r.o. Osobní údaje účastníků jsou použity pouze a jenom pro účel soutěžní hry a nejsou využity k dalším marketingovým aktivitám společnosti. Pouze jméno a důkazní fotka výherců bude použita na sociálních sítích pořadatele.

Souhlas se zpracováním osobních dat, který je účastníky hry udělen v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, je časově omezen pouze na období, ve kterém hra probíhá.

Souhlas můžete kdykoliv odvolat a své osobní údaje pro tuto firmu nenávratně smazat, odešlete-li žádost o odvolání na e-mail sarka.valentova@zf.com. Pokud tak učiníte, dojde k nenávratnému smazání všech Vámi zaslaných údajů.

Upozornění:

Organizátor a pořadatel: společnost TRW Automotive Czech s.r.o., IČO 26706342, se sídlem Na Roli 2405/26, 466 01 Jablonec nad Nisou

Pořadatel hry má právo rozhodnout o všech otázkách týkajících se hry dle vlastního uvážení, jejich rozhodnutí je konečné a závazné. Pořadatel hry si vyhrazuje právo znemožnit hru účastníkům, kteří se vydávají za jinou osobu, vystupují pod falešným účtem či se jinak provinili proti slušným mravům, běžnému chování či pravidlům na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Akciová společnost Facebook, na jejíchž sociálních sítích hra běží, nemá s touto hrou nic společného.

Tato hra, stejně jako jiné obchodní praktiky spadají pod působnost zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů.